Szovjetunió 1974. "Barátság súlyemelő verseny" bronz díjérem (46mm) T:XF Soviet Union 1974. "Friendship weight-lifter compettion" bronze award medal (46mm) C:XF
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Olimpia" kétoldalas bronz emlékérem eredeti, de sérült műanyag tokban (60mm) T:AU Soviet Union 1980. "Moscow Olympics" double-sided bronze medallion in original, but damaged plastic case (60mm) C:AU
Szovjetunió 1980. "Moszkvai Nyári Olimpiai Játékok (Olympiada-80)" 7xklf üveg emlékérem tükrös felülettel (75mm és 46mm) műanyag tokban T:UNC,AU egyiken kopás Soviet Union 1980. "Moscow Summer Olympic Games (Olympiada-80)" 7xdiff glass commemorative medal with mirror surface (75mm and 46mm) in plastic case C:UNC,AU worn on one
6xklf modern emlékveret, közte XXVII. Olimpiai Játékok Sydney, 50 éves a német márka, német tartományok épületei, és klf fantázia eurók T:1 6xdiff modern commemorative medallions and coins, in it XXVII Olympic Games Sydney, 50th Anniversary of the German Mark, famous buildings of German Provinces, and diff fantasy euros C:UNC