Bolhapiac Tételek száma: 512
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2891368
12776
445
Flea Market
Fém gyertyatartó pár, nikkelezett, kopásokkal, m: 16 cm 2887807
12777
445
Flea Market
Metallwaren Kölni dóm bronzírozott fém díszdoboz, jelzett, szép állapotban, m: 11 cm 2883456
12778
445
2200
Flea Market
Galvanikus úton rézzel bevont cipő. Emléktárgy. Sérüléssel 15 cm 2944074
12779
445
Flea Market
Igényes bizsu nyaklánc tétel: gyöngynyakláncok, korall, borostyán, csont, zonácozott fém, egyéb féldrágakő nyakláncok 2923941
12780
445
Flea Market
Egyiptomi stílusú papiruszkép, 45x35 cm 2923942
12781
445
Flea Market
Egyiptomi stílusú papiruszkép, 45x35 cm 2924038
12782
445
4800
Flea Market
Mariazell feszület, hibátlan, 28x14 cm 2924059
12783
445
3800
Flea Market
Tűzzománc mintás csengő, jelzés nélkül, kopással, m: 13 cm 2924067
12784
445
Flea Market
Szaru hal és madár figura, kopással, h: 19-32 cm 2924102
12785
445
3200
Flea Market
Réz fali szenteltvíztartó, díszítményekkel, m: 17,5 cm 2891086
12786
445
Flea Market
Naturduft természetes parfüm, 50ml, dobozban. 2913819
12787
445
Flea Market
Lengyel asztali lámpa, fajansz testtel, tejüveg búrával, kopásokkal, jelzett, nem kipróbált, m: 30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft