Könyvek: Technika

Tételek száma: 28

Kulin György: A távcső világa. II. köt. Bp., 1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Szövegközi és egészoldalas képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a könyv elején egy lap hiányzik, egy kijáró táblával.
18707.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Biró Miklós (1886-1944, nyomdász): Nyomdászati lexikon. Bp., 1936, Biró Miklós. Kiadói egészvászon kötésben, kopásokkal.
18708.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Kovács Győző: Válogatott kalandozásaim Informatikában. Történetek a magyar (és a külföldi) számítástechnika (h)őskorából. Bp., 2002, Gáma-Geo Kft. - Masszi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban, CD-melléklettel.
18709.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gazdaságos hídépítés. Összeáll.: Láng-Miticzky Tibor. Bp., 1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat, 213+(3) p. Kihajtható mellékletekkel. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől elváló borítóval.
18710.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Patz Sándor: A kommutáció grafikus tárgyalása. Bp., 1910, "Pátria"-ny., 76. Szövegközi ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, helyenként lapszéli foltokkal, hullámos.
18711.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Boros Jenő - Ocskay Zoltán: Magyar autó- és motortörténet. Bp., 2019, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
18712.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9

Karafiáth László: Alkalmazott talajmechanika. Bp., 1953, Építésügyi Kiadó (Szikra-ny.), 236 p. Melléklettel. Kiadói félvászon-kötés, tulajdonosi bejegyzéssel. Megjelent 1000 példányban.
18713.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Hans-Rüdiger Etzold: Így csináld! Fiat Bravo/Brava - Ápolás, karbantartás, javítás, autóvillamosság. Bp., (1995), SIMÜFO. Számos fekete-fehér ábrával. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
18714.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Bakondi Károly - Kardos Árpád: A gépgyártás technológiája I. köt.: Forgácsolás. Bp., 1963., Tankönyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 2600 példányban.
18715.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

18716.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ganz és Társa Villamossági-, Gép-, Vagon- és Hajógyár Rt. - Hofherr-Schrantz-Clayton-Schuttleworth Magyar Gépgyári Művek Rt. Repertórium. Összeáll.: Szilágyi Gábor. Levéltári Leltárak 35. Bp., 1965, Művelődésügyi Minisztérium Levéltári Osztálya, 128 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
18718.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft