Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 30

Csepregi Pál - Zilai János: Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel.
18588.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Viktor Segal - Joe Vida: Sizzlind amid rustling leaves. Adventures in forest gastronomy with quotes from Zsigmond Széchenyi. Bp.. 2021. Pannon Értéktár Kner nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben
18589.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

J. C. Schmidt: Die Zimmergärtnerei. Erfurt, cca 1900. Szerzői. 84p. Kiadói papírkötésben
18590.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Gasztronóiai és boros könyvek, szakácskönyvek, receptfüzetek nagy gyűjteménye, össz. kb 30 db
18591.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

18592.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Faluba Zoltán: Méhek, méhészkedés. Bp., 1983., Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés.
18593.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18594.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Bertalan András - Csizmadia András - Németh Norbert: Gourmet Guide 1999-2000. Vendéglátási elit Magyarországon. Szentendre, 1999, Rab Ráby - Hexagonum Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói műbőr-kötés.
18595.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Walter Richter: Das Orchideen-Jahr. Leipzig-Radebeul, 1988, Neumann Verlag. Színes fotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
18596.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Éttermi zsebkönyv. Szerk.: Moser István, Nagy László. Bp., 1966, Közgazdasági és Jogi Kiadó, 285+(2) p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, belül jó állapotban. Megjelent 3100 példányban.
18597.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Ötker A.: A tészta helyes készítése és sütése. (Bp.), é.n. (cca 1930-1940), Révai, 24 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, foltos, kissé viseltes állapotban.
18598.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18599.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft