Könyvek: Vallás

Tételek száma: 32

18914.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18915.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

18916.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

"...édes Hazámnak akartam szolgálni..." Kájoni János: Cantionale Catholicum; Petrás Incze János: Tudósítások. Összeáll.: Domokos Pál Péter. Bp., 1979, Szent István Társulat. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
18917.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szalay Attila: Az Angyali Doktorral a II. Vatikánisták pestise ellen. (Válogatott írások, tanulmányok 1975-2009). Bp., 2009, k.n. Kiadói papírkötés. (Hozzá a könyv erratumainak javítólistája).
18918.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

18919.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Galla Ferenc: Magyar tárgyú pápai felhatalmazások, felmentések és kiváltságok a katolikus megújhodás korából. I. rész. Regnum Könyvek I. Egyháztörténeti Források. Bp., 1947., Stephaneum. Különlenyomat. Kiadói papírkötés, a gerincen javításokkal.
18920.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

P. Szőke János: Márton Áron. Thaur, 1988, szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
18921.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kereszténység, katolicizmus, ortodoxia. Windsor kiadó, 1996, kiadói papírkötésben
18922.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

2 db könyv: Prohászka Ottokár: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat. Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II. kötet. Bp., (1927), Szent István-Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kissé kopott gerinccel. + Dorn, Franz Xaver: A gyónószék. Bp., (1889), Dvorzsák János kiadása. Díszes könyvkötői (Hirhager K.) egészvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel.
18923.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Magyar protestáns egyháztörténeti monográphiák II. kötet, Zoványi Jenő, révész Kálmán, Payr Sándor, Földváry László. Bp., 1898. Hornyánszky. Kiadói papírborítóval .kissé sérült 245p.
18924.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Szent Ágoston vallomásai I-II. köt. Ford. és magyarázta: Balogh József. Borzsák István előszavával. Bp., 1995, Windsor - Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18925.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft