Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 217

Írország DN "Ír zarándoklat" zománcozott bronz jelvény (30mm) T:1- Ireland ND "Irish pilgrimage" enamelled bronze badge (30mm) C:AU
33635.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Jugoszlávia 1935. "Szabadka 1935 Június" bronz jelvény a hátoldalán "T. KRIVAK-ZAGREB" gyártói jelzéssel. Szign.: Rajkovic (35x35mm) T:VF Yugoslavia 1935. "Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935" bronze badge with "T. KRIVAK-ZAGREB" makers mark on the back. Sign.: Rajkovic (35x35mm) C:VF
33636.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

33637.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Lengyelország 2006. "Júniusi poznańi felkelés 1956" ezüstpatinázott kitüntetés mellszalagon (43x43mm) + rajta aranyozott, zománcos "Lengyel lobogó" jelvény (12x12mm) T:1 Poland 2006. "Powstanie Poznanskiego Czerwca 1956" silver patina decoration on ribbon (43x43mm) + "Polish Flag" gilded, enamelled badge 12x12mm) C:UNC
33638.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Lengyelország DN "PTTK" zománcozott fém túrajelvény (20x25mm) T:XF Poland ND "PTTK" enamelled metal tour badge (20x25mm) C:XF
33639.

Kikiáltási ár:
800 Ft

33640.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

33641.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olaszország 1925. "Anno Jubilaei MCMXXV" zománcozott Br jelvény, hátoldalán "Stab. G. Bregonzio" gyártói jelzéssel T:AU kis zománchiba Italy 1925. "Anno Jubilaei MCMXXV" enamelled Br badge, with "Stab. G. Bregonzio" maker's mark on the back C:AU small enamel error
33642.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Olaszország DN "Csendőrség 25" fém kitüntetés szalagon T:XF,VF Italy ND "Carabinieri 25" metal medal with ribbon C:XF,VF
33643.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

33644.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Románia 1980. "Élen a haladásban" rátétes Al és zománcos tombak jelvény (42x42mm) T:1- Romania 1980. "Fruntaş În Întrecere" overlayed Al and enamelled tombak badge (42x42mm) C:AU
33645.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

33646.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft