1895-1901 Meress István 1848/49-ki honvéd, volt cs. és kir. százados, képviselőházi nyugalmazott elnöki tanácsos, valamint felesége, özv. Meress Istvánné szül. Kugler Mária halotti értesítője. Hajtva, kisebb lapszéli sérülésekkel, saroktöréssel, 24x30 cm