Fotó

Tételek száma: 229

cca 1910 Dobsina és környéke (Felvidék), 4 db keményhátú fotó, 8,5×12 cm
16095.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

cca 1910 Vegyes sztereófotó csomag tétel, főként külföldi városképek (Szentpétervár, Ceylon, Salzburg, Stockholm, Helgoland, Grindelwald, Japán, Skócia, stb.), 23 db, 8,5×17,5 cm
16096.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1930 A lengyel Balti-tengerparti Sopot üdülőváros központi kerti sétánya, Stengel fotó, pecséttel és felirattal, szép állapotban, 12,5×17 cm / Sopot, resort city in Pomerelia on the southern coast of the Baltic Sea in northern Poland, photo
16097.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1915 A lengyelországi Tarnow város piactere imádkozó emberekkel a város ágyúzása alatt, sztereófotó német feliratokkal, szép állapotban, 9×18 cm / Tarnów in WWI, Poland, stereophoto
16098.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

cca 1895 A pécsi Városháza előtti tér a környező épületekkel, Szentháromság-szoborral, konflissal, keményhátú fotó Pátz Hermin műterméből, 16,5×10,5 cm
16099.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
15

1891 Prága látnivalóit bemutató leporelló, több nyelven feliratozva, 16 db fotó, 8,5×10,5 cm / Prague leporello with 16 photos
16100.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

cca 1900 Késmárki Itató étterem, Kezmarské Zlaby (Magastátra, Tátraváros), sztereófotó, sarkán sérüléssel, 9×18 cm
16101.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1900 Trieszt, leporelló 12 db keményhátú fotóval (kikötő, városháza, Miramare-kastély, stb.), dekoratív egészvászon-borítóval, jó állapotban, egyenként: 10,5x16,5 cm // cca 1900 Trieste, Trst, foldout with 12 vintage photos (port, town hall, Miramare Castle, etc.), in good condition, 10.5x16.5 cm each
16102.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

16103.

cca 1890 Biskra et ses environs 12 fotót tartalmazó leporello. Aranyozott egészvászon kötésben 16x11 cm

cca 1890 Biskra et ses environs leporello containing 12 photos. Gilded full canvas binding 16x11 cm

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Samuel Bourne (1834-1912): India, Lucknow. Hussainbad Imambara Mohamed Ali Sah mausoleuma / Wingfield park Shepherd & Robertson Co. Jelzett. Kétoldalas albumin fotó kartonon Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /  Samuel Bourne (1834-1912): India, Lucknow. Hussainbad Imambara Muhammad Ali Shah Mausoleum / Wingfield park. Signed. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard with captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky
16104.

Samuel Bourne (1834-1912): India, Lucknow. Hussainbad Imambara Mohamed Ali Sah mausoleuma / Wingfield park Shepherd & Robertson Co. Jelzett. Kétoldalas albumin fotó kartonon Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /

Samuel Bourne (1834-1912): India, Lucknow. Hussainbad Imambara Muhammad Ali Shah Mausoleum / Wingfield park. Signed. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard with captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

Berggren, Guillaume Gustave (1835-1920): Utcai táncosnők Sztambulban (cigányok). Albumin fotó kartonon Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 25x33 cm /  Berggren, Guillaume Gustave (1835-1920): Street dancers in Istanbul (Gipsies). Albumen photo on cardboard with captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky
16105.

Berggren, Guillaume Gustave (1835-1920): Utcai táncosnők Sztambulban (cigányok). Albumin fotó kartonon Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 25x33 cm /

Berggren, Guillaume Gustave (1835-1920): Street dancers in Istanbul (Gipsies). Albumen photo on cardboard with captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Berggren, Guillaume Gustave (1835-1920): Sztambulban Koldus. Albumin fotó kartonon Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 25x33 cm /  Berggren, Guillaume Gustave (1835-1920): Beggar in Istanbul. Albumen photo on cardboard with captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky
16106.

Berggren, Guillaume Gustave (1835-1920): Sztambulban Koldus. Albumin fotó kartonon Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 25x33 cm /

Berggren, Guillaume Gustave (1835-1920): Beggar in Istanbul. Albumen photo on cardboard with captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft