Fotó

Tételek száma: 229

cca 1930-1940 Szendrő István (1908-2000): Szeplőeltávolítás, hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 17×23 cm
16011.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Lucien Hervé/Elkán László (1910-2007): Abstraction, francia - magyar származású fotós pecséttel jelzett fotóművészeti alkotása, reprodukálva a www.lucienherve.com-on: http://www.lucienherve.com/abstrait009.html ,a felületén apró sérüléssel, 24x16 cm/  Lucien Hervé (1910-2007): Abstraction, photography art work, signed with stamp, reproduced on www.lucienherve.com: http://www.lucienherve.com/abstrait009.html, with little damage, 24x16 cm
16012.

Lucien Hervé/Elkán László (1910-2007): Abstraction, francia - magyar származású fotós pecséttel jelzett fotóművészeti alkotása, reprodukálva a www.lucienherve.com-on: http://www.lucienherve.com/abstrait009.html ,a felületén apró sérüléssel, 24x16 cm/

Lucien Hervé (1910-2007): Abstraction, photography art work, signed with stamp, reproduced on www.lucienherve.com: http://www.lucienherve.com/abstrait009.html, with little damage, 24x16 cm

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88
27

1988 Féner SPQR, Féner katalógus, 3 db fotóval, aláírtak, 20×30 cm
16013.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

1934 Jermy László: Állványon, jelzés nélküli vintage fotó a szerző hagyatékából, 8,5x5,5 cm
16014.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00
14

cca 1989 Ujvári Gábor soproni fotóművész alkotása, feliratozva, ezüst zselatinos fotópapíron, 11,2x11,5 cm
16015.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1938 Reich Péter Cornel (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotóművészeti alkotás, ezüst zselatinos fotópapíron, hátoldalán pecséttel jelzett, 20x26,5 cm
16016.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

cca 1900 Akt kendővel, fotó jó állapotban, 15,5×8,5 cm / Nude photo
16017.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

cca 1930 Homoerotikus jelenet: nőnek öltözött, fehérneműt és parókát viselő férfi "orvosi vizsgálaton". Fotólap, jelzés nélkül, 13,5x8,5 cm // cca 1930 Homoerotic scene: a man dressed as a woman, wearing lingerie and a wig, is undergoing "medical examination". Photo postcard, unmarked, 13.5x8.5 cm
16018.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

cca 1972 "Éjszakai látomások", szolidan erotikus felvételek, jelzés nélkül, 6 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, 13,8x8,7 cm és 17,4x12 cm között
16019.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1867 Az Andrássy-kormány (a kiegyezést követő első felelős magyar kormány) tagjai: Wenckheim Béla, Festetics György, Mikó Imre, Andrássy Gyula, Horváth Boldizsár, Eötvös József, Lónyay Menyhért, Gorove István. Vizitkártya Borsos és Doctor pesti műterméből, alján "Calderoni Opticus Pesten" szárazbélyegzővel, kissé foltos, 10,5x6 cm
16020.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

cca 1864 Falk Miksa (1828-1908) író, politikus, országgyűlési képviselő, az MTA tagja, keményhátú fotó Borsos és Doctor pesti műterméből, 10,5×6,5 cm
16021.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Rómer Flóris (1815-1919) régész, művészettörténész, keményhátú fotó Gévay Béla pesti műterméből, hátoldalon a műterem képével, 10,5×6,5 cm
16022.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft