Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 136

~1990. "1956. Melbourne - Az évszázad mérkőzése - Magyarország-Szovjetunió 4:0" öntött bronz plakett dísztokban (97mm) T:AU
31404.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vívás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "3219" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:PP apró karcok.
31405.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "2770" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:AU sérült tok, patina, ujjlenyomat
31406.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Öttusa" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "3619" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:PP patina, sérült tok
31407.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,33
23,44

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vívás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "3873" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:PP patina, apró karcok
31408.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Vízilabda" a Barcelonai Olimpia alkalmából készült jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "2811" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban. Szign.: Papp László (31,5g/0,925/42,5mm) T:PP fo.
31409.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

1991 "Gróf Széchenyi István / Gróf Széchenyi István születésének 200. évfordulója alkalmából a Magyar Vízisport Szövetségek 1991" kétoldalasöntött bronz emlékérem (70mm) T:2
31410.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1995. "Ausztria - Magyarország - Österreich - Ungarn WM Frauen Dezember 1995 / International Handball Federation" aranyozott fém kézilabdás sport emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)
31411.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1998. "Magyar Olimpiai Bizottság 1895 / For the Olympic Movement - Hungary" jelzetlen Ag emlékérem "124" sorszámú tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (85g/0.925/60mm) T:AU (PP) patina, ujjlenyomat, karc
31412.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
81,25

31413.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

DN "Somogy-Zalai Lótenyésztő és Lovassport Egyesület" sárgaréz jelvény (31x29mm) T:AU kis patina
31414.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

31415.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft