https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 141

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag) tiszti lánc, 1935., jelzett, bruttó: 15,4g, h: 12 cm
1
20039.

Ezüst (Ag) tiszti lánc, 1935., jelzett, bruttó: 15,4g, h: 12 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 90g
1
20040.

Ezüst (Ag) Szecessziós női alak, pecsétnyomó, jelzés nélkül, ismeretlen címeres vésettel, m: 8,5 cm. Bruttó: 90g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) cigaretta tartó zománcozott magyar katonai egység zászlójával / silver cigarette box. Marked 122 g 10x9 cm
1
20041.

Ezüst (Ag) cigaretta tartó zománcozott magyar katonai egység zászlójával / silver cigarette box. Marked 122 g 10x9 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Ezüst (Ag) masszív cigarettatárca, jelzett, 9x8cm, nettó: 113,5g
1
20042.

Ezüst (Ag) masszív cigarettatárca, jelzett, 9x8cm, nettó: 113,5g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
EUR
,
87,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) cigaretta tartó katonák gravírozott aláírásával. I. világháborús emlék Jelzett 136 g 8,5x7 cm
1
20043.

Ezüst (Ag) cigaretta tartó katonák gravírozott aláírásával. I. világháborús emlék Jelzett 136 g 8,5x7 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
EUR
,
46,88
USD
Ajánlatok száma:
10
 
2 db ezüst (Ag) nyaklánc 18 g
1
20044.

2 db ezüst (Ag) nyaklánc 18 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag) Swab über landersand, mandzsettagomb, jelzett, bruttó: 11,5g
1
20045.

Ezüst (Ag) Swab über landersand, mandzsettagomb, jelzett, bruttó: 11,5g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
14k fehérarany (Au) eljegyzési gyűrű 0,45ct topázzal és 0,1ct gyémánttal 1,36 g M: 50 tanúsítvánnyal
1
20046.

14k fehérarany (Au) eljegyzési gyűrű 0,45ct topázzal és 0,1ct gyémánttal 1,36 g M: 50 tanúsítvánnyal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
EUR
,
343,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au/14k) gyűrű, 18 db cirkóniával ékítve, jelzett, m: 50. bruttó: 4,8 g
1
20047.

Arany (Au/14k) gyűrű, 18 db cirkóniával ékítve, jelzett, m: 50. bruttó: 4,8 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arany (Au/14k) köves gyűrű, jelzett, m: 55 bruttó: 5,6gm
1
20048.

Arany (Au/14k) köves gyűrű, jelzett, m: 55 bruttó: 5,6gm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
EUR
,
250,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) koktélgyűrű, többszínű teklagyönggyel és cirkonokkal ékített, egyik gyöngyön erősebb kopás, jelzett, m: 55, bruttó: 12,9g
1
20051.

Ezüst (Ag) koktélgyűrű, többszínű teklagyönggyel és cirkonokkal ékített, egyik gyöngyön erősebb kopás, jelzett, m: 55, bruttó: 12,9g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) nyaklánc, celluloid kámea berakásos medállal, jelzett, bruttó: 21,5 g
1
20052.

Ezüst (Ag) nyaklánc, celluloid kámea berakásos medállal, jelzett, bruttó: 21,5 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
EUR
,
56,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz