Térképek

Tételek száma: 126

1880 Hátsek Ignác (1827-1902): Csanád megye közigazgatási térképe, rajta Mezőkovácsháza, Makó, Nagylak, Mezőhegyes, Földeák, Batonya és más települések, 1:500.000, Bp., Rautmann Frigyes,(Posner Károly Lajos-ny.), bejelölésekkel, 30x21 cm, teljes: 36x25 cm
17224.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

1830 Carl Ferdinand Weiland (1782 - 1847): "Die Großherzogl. und Herzoglich Sächsischen Länder nebst den Besitzungen Der Fürsten von Schwarzbujrg und Reuss entworfen von C. F. Weiland. Szászország térkép, rajta: Eisenach, Erfurt, Weimar, Coburg és más települések. Weimar, 1836, Verlage des Geogr. Instituts, kézzel színezett rézmetszet, a széleken kis szakadásokkal, 33,5x41,5 cm, teljes: 48,5 x40 cm
17225.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

cca 1740 Matthäus Seutter (1678-1757): Europa religionis christianae morum et pacis ac belli artium cultu omnium terrarum orbis partium praestantiss, Augsburg, szakadt, sérült, hiányos, foltos, körbevágott, kézzel színezett rézmetszet, későbbi 1840-1860 kr. papírra kasírozva, 19,5x26 cm
17226.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17

cca 1800 L' Inde Selon les anciens Par l'Auteur de la Geographie Sacreé Echelle. Rézmetzetű térkép 33x25 cm
17227.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1916 I. Világháború orosz hadszíntér térképe 96x 74 cm
17228.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1986 Budapest panorámatérképe, Bp., Kartográfiai Vállalat, 91x67 cm
17229.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910-1930 4 db Cholnoky térkép
17230.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13

1963. Budapest távlati térképe, belső terület. 82x120 cm, kissé megviselt állapot.
17231.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910 4 db turista térkép.. Turistaság, alpinizmus, Burgenland, Fertő tó. Lapra ragasztva 21x24 cm
17232.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Jogi kolligátum Tóth Lajos, dr.: A vérség oltalma. Debrecen, 1905. 32p. uő: Az öröklési jog fogalma, üő: Előkészítő jogviszony 36p, Vélemény a magyar általános polgári törvénykönyv tervezetéhez 118p. Félvászon kötésben
17233.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1890 Az Osztrák-Magyar Monarchia térképe a vasutakkal / Map of the Autro-Hungarian Monarchy. 34x29 cm
17234.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dr. Auer Kálmán: A második világháború 1939-1945 (I-II. köt.) c. könyv térképei. Tisztek Könyvtára. Bp., é.n., Zrínyi, 33 t. (teljes). Kissé sérült kiadói félvászon tokban (a térképek állapota nem ellenőrzött).
17235.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft