Nyomtatványok

Tételek száma: 368

1970 Az ausztrál labdarúgó-válogatott játékosai a sikeres délkelet-ázsiai túra előtt (10 mérkőzés, 10 győzelem), köztük Johnny Warren csapatkapitány és a magyar származású Abonyi Attila; fotó, a hátoldalon feliratozva, 25x21 cm
17938.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1970-1987 Magyar Hírlap és Népszabadság újságok, 6 db (közte egy duplum), a címlapokon Kádár Jánossal
17939.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

cca 1970-1980 Historische Stadtbilder nach alten Originalen. 3 Handvergrösserungen auf Fotoleinen. Dresden, én., DLK Dresden, szakadt papírmappában, 3 t., 26x34 cm
17940.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1970-90 Ferdi Afflerbach (1922-2005): Vogel Gryff, Umzug der drei Ehrengesellschaften Kleinbasels. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, 36x104 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
17941.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1972 Esti Hírlap XVII. évf. 205. sz., 1972. aug. 31., a címlapon: "Balczó András olimpiai aranyérmes!", szakadásokkal, 8 p.
17942.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1972 Népsport XXVIII. évf. 210. sz., 1972. szept. 3., a címlapon a müncheni olimpia eredményeivel, kisebb sérülésekkel, 8 p.
17943.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1973-1988 Magyar Rendőr c. újság 2 db száma (XXVII. évf. 3. sz. és XLII. évf. 7. sz.)
17944.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1973 Füles rejtvényújság, magazin XVII. évf. 6. száma, a címlapon Hofi Géza és Koós János, kitöltetlen, 32 p.
17945.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1976 Meghívó a Kőrösi Csoma Társasáság felolvasó ülésére, tárgy: Passuth László: Máyák, Toltékok, Aztékok, 10x14,5 cm
17946.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1976 A Magyar Úttörők Szövetsége működési szabályzata. Bp., Lapkiadó Vállalat, 32 p. Kiadói tűzött papírkötés.
17947.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1976 A Mohácsi Történelmi Emlékhely 1526-1976. (Az ebben az évben megnyitott emlékhely ismertető füzete). Pécs, Mecsek-Tourist Baranya megyei Idegenforgalmi Hivatal, 7 sztl. lev. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Tűzött papírkötés, helyenként sérült lapszélekkel. Megjelent 5000 példányban.
17948.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1976-2020. Vegyes kártyanaptár tétel.
17949.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft