1970 Az ausztrál labdarúgó-válogatott játékosai a sikeres délkelet-ázsiai túra előtt (10 mérkőzés, 10 győzelem), köztük Johnny Warren csapatkapitány és a magyar származású Abonyi Attila; fotó, a hátoldalon feliratozva, 25x21 cm
cca 1970-1980 Historische Stadtbilder nach alten Originalen. 3 Handvergrösserungen auf Fotoleinen. Dresden, én., DLK Dresden, szakadt papírmappában, 3 t., 26x34 cm
cca 1970-90 Ferdi Afflerbach (1922-2005): Vogel Gryff, Umzug der drei Ehrengesellschaften Kleinbasels. Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fa keretben, 36x104 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL AZ IRODÁNKBAN! / ONLY PERSONAL COLLECTION!
1976 A Mohácsi Történelmi Emlékhely 1526-1976. (Az ebben az évben megnyitott emlékhely ismertető füzete). Pécs, Mecsek-Tourist Baranya megyei Idegenforgalmi Hivatal, 7 sztl. lev. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Tűzött papírkötés, helyenként sérült lapszélekkel. Megjelent 5000 példányban.