Nyomtatványok

Tételek száma: 368

1848 május 1. és 2., Pesti Hirlap lapszáma, a forradalom és szabadságharc híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel, május 2. szánban néhány ceruzás jelöléssel
17697.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9

1848 április 17., 18., 19. Pesti Hirlap lapszáma, a forradalom és szabadságharc híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel
17698.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9

1848 április 21., Pesti Hirlap lapszáma, a forradalom és szabadságharc híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel. két lap elvált
17699.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1848 április 7.-10., Pesti Hirlap 4 lapszáma, a forradalom és szabadságharc híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel
17700.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
11

1848 május 7., Pesti Hirlap lapszáma, a forradalom és szabadságharc híreivel, korabeli reklámokkal, hajtásnyommal, lapszéli apró sérülésekkel
17701.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1848 A Nemzeti c. politikai napilap december 2-i. száma. benne a nemzet képviselőinek és az ország főrendjeinek a magyar néphez (intézett felhívása) 4p.
17702.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
10

1854 I. Ferenc József és Erzsébet (Sisi) házassága alkalmából kiadott német ny. emléklap, sérült, erősen megviselt állapotban
17703.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
32

1854 Összeadási/Kivonási/Sokszorozási Tábla. Győr, Sauverein Géza-ny., 4 sztl. lev., 19x12 cm
17704.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1856 Budapesti Visszhang 29. szám Jul. 17. 1856. A címlapon a budapesti panoráma fametszetű képével, a Lánchíddal, a budai királyi palotával, háttérben a Gellért-heggyel. Pest, Herz János, valamint 2 szövegközti fametszetű képpel illusztrált, korabeli reklámokkal, restaurált, 237-244 p.
17705.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1856 Budapesti Visszhang 31. szám Jul. 31. 1856. A címlapon a budapesti panoráma fametszetű képével, a Lánchíddal, a budai királyi palotával, háttérben a Gellért-heggyel. Pest, Herz János, valamint 2 szövegközti fametszetű képpel illusztrált, korabeli reklámokkal, restaurált, foltos, 253-260 p.
17706.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1859 Körözvények személyleírásokkal, benne humorosnak ható jellegzetességekkel: pálinkaivó, stb
17707.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1869 Cegléd rablógyilkos betyár rögtön bírósági ítélete 20x32 cm
17708.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft