Militária

Tételek száma: 137

1914-1916 Csata után, vörös ördögök kényelmesen elhelyezkednek, sztereófotó, 8,5×18 cm
17096.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1914-1916 Könnyen sebesült huszárok és gyalogosok a csata után a segélyhelyre mennek, sztereófotó, 8,5×18 cm
17097.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17098.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

cca 1914-1918 Kilátás a parancsnoki híd feletti árbóckosárból (csónakok, fedélzet legénységgel) az Osztrák-Magyar Cs. és Kir. Haditengerészet (K.u.K. Kriegsmarine) egyik hadihajóján, feliratozott fotó, a hátoldalon pecséttel jelzett (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), egyik sarkán kis sérüléssel, 17,5x12,5 cm / cca 1914-1918 View from the crow's nest above the bridge (boats, crew on the deck) on one of the Austro-Hungarian Navy's (K.u.K. Kriegsmarine) battleships, photo with description at the top, with stamp on the back (Lichtbildstelle des Kriegspressequartiers, Wien), with minor damage on one corner, 17.5x12.5 cm
17099.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

17100.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17101.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17102.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1943 Értesítés Wittenberger Ernő ügyében feleségének, miszerint férje: "katonai szolgálatát önkényesen elhagyta hosszabb időre, visszatérési szándék nélkül, a honvéd törvényszék statáriális eljárással halálra ítélte," 1943. feb. 11.
17103.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1942 Pestszentlőrinc, származási igazolvány
17104.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1944 Szentendre, 101. vasútépítő ezred, származási igazolvány
17105.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1944 : kir. honv kis. karha. zászlóalj. Kiska karszalag Budapest ostroma. 23x6 cm
17106.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

1917 Ezüst Katonai Érdemérem szalagon kardokkal (Die silberne Militärverdienstmedaille am Bande des Militärverdienstkreuzes mit den Schwertern) kitüntetést adományozó okirat, Győrössy-Csepreghy Jenő (1879-?), a 4. cs. és kir. huszárezred századosa (Rittmeister), későbbi ezredes részére az I. világháborúban tanúsított bátorságáért, német nyelven, díszes papíron, nyomtatott aláírással, szárazpecséttel.
17107.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft