Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 327

Kiss Áron, dr.: A nevelés és oktatás története. Bp., 1902. Dobrowsky és Franke 196p. Foltos vászonkötésben
19297.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Cholnoky László: Tamás. Bp., [1929]. Cholnoky Lászlóné Kiadói papírkötésben, kissé sérült
19298.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Ponson du Terrail: Ma-Eddin kincse. Bp., 1920. Genius. 320p. Korabeli félvászon kötésben
19299.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

A Műveltség útja I. kötet. Bp., é.n. Tolnai. kiadói vászonkötésben
19300.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Balassa Emil: Orkán. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19301.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés
19302.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Eszterhás István: Kováts Mihály hajóra száll. II. köt. Cleveland Heights, 1980, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel.
19303.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Ferdinandy György: Vadnyugati tárcatár. DEDIKÁLT! [Bp.,2002.], Orpheusz. Kiadói papírkötés.
19304.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Rókusfalvy Pál: Érdekes beszélgetések egy ital mellett. A szerző, Rókusfalvy Pál (1964-) rádiós szerkesztő, műsorvezető, borász által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2008.,Roxer Produkció Kft. Kiadói papírkötés.
19305.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Simándi Ágnes: ... csak kísérlet, közelítés. A szerző által DEDIKÁLT példány. Chicago, 1998, Atlantis-Centaur Inc. - Framo Publishing. Kiadói papírkötés.
19306.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Dr. Gacsályi Gábor: Bartha Mór élete és kora. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 2000., Szenci Molnár Társaság. Kiadói papírkötés.
19307.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Egri Viktor: Fölkél a nap. Új Magyar Regények 4. Pozsony, 1928, Írók Kiadóvállalata, 226+(2) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
19308.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft