Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 327

19261.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szentiványi Kálmán: A völgy emberei. DEDIKÁLT! Bp., 1957., Kossuth. Átkötött nyl-kötés, volt könyvtári példány, a címlap utáni lap szakadt.
19262.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Apáczai Csere János: Magyar Encyclopaedia. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói papírkötésben
19263.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Pósch Károly: Krisztus - Darwin. A szerző által DEDIKÁLT példány. Grinád, (1909.), Szerzői, (Első Galántai Könyvnyomda és Papírraktár), 26 p. Javított gerincű papírkötés, foltos borítóval, körbevágott, ceruzás jegyzettel az utolsó lapon.
19264.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

19265.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Tábori Ottó: Himnusz a szőlőhöz. Szombathely, 2001., Életünk - Faludi Ferenc Alapítvány. A borító Schrammel Imre munkája. Kiadói papírkötés.  A szerző, Tábori Ottó (1946-2014) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja részére DEDIKÁLT példány.
19266.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Sinka István: Vád. Versek. Bp.,1939,Magyar Élet, 262 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
19267.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Louise Mühlbach: Franz Rákóczy. Erste Band. Ungarisches Lebendsbild von - -. Leipzig-Wien,én., Ernst Julius Günther, 220 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos lapokkal, bejegyzésekkel.
19268.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

19269.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szali István: Utak egymás felé. A szerző által DEDIKÁLT példány. Novi Sad/Újvidék, 1969, Forum. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19270.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Tamási Áron: Virágveszedelem. A SzEFHE Magyar Regényei. Bp., é.n., Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete (Révai-ny.), 254+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval.
19271.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

19272.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft