Festmények és grafikák

Tételek száma: 523

10348.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

10349.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Nyergesi János (1895-1982): Dunapart, 1940. Vegyes technika, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 25x33 cm
10350.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Obernig Tibor (?-?): Pécsi csendélet lopóval, 1972. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 49x34 cm
10351.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Obernig Tibor (?-?): Pécsi csendélet, 1972. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 50x35 cm
10352.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Olgyai Viktor (1870-1929): Téli táj. Litográfia, papír, jelzett. Feltekerve, sérült. 57×43 cm
10353.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Orosz László (1928-2000): Marosi táj (Nagymaros). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 60x50 cm
10354.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

Ócsvár Rezső (1877-1968): Szomolnoki erdő, 1906. Akvarell, papír, jelzés nélkül, Ócsvár Rezső autográf datálásával és helymeghatározásával, 22,5x16 cm. A festő Szomolnokon született 1877-ben! / watercolour on paper, unsigned, but with autograph description. The painter was born in Smolnik!
10355.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Őri Rózsa Gyula (?- ): Erdőben Lear. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva, 29x21 cm
10356.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ősz Dénes (1915-1980): Pilisszentlászló. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, sérült fakeretben. 61,5×100 cm / oil on fibre board, signed lower right, framed. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10357.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

10358.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

P. Gellért László(?-): Dunapart, Zebegény. Akvarell, papír. Hátoldalon jelzett. Sérült paszpartuban.
10359.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft