https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 242

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1907. "Rúdugrás II. / 1907. jún. 2." bronz díjérem füllel (30mm) T:1-,2
1
31394.

1907. "Rúdugrás II. / 1907. jún. 2." bronz díjérem füllel (30mm) T:1-,2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1910. kétoldalas, jelzetlen Ag labdarúgó díjérem füllel, "HP" beütésekkel (14,10g/30x30mm) T:1- patina
1
31395.

~1910. kétoldalas, jelzetlen Ag labdarúgó díjérem füllel, "HP" beütésekkel (14,10g/30x30mm) T:1- patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
EUR
,
20,31
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1910. "Postás Sport Egyesület 1899" kétoldalas, jelzett Ag díjérem füllel (15,37g/0.800/33mm) T:1-,2 patina
1
31396.

~1910. "Postás Sport Egyesület 1899" kétoldalas, jelzett Ag díjérem füllel (15,37g/0.800/33mm) T:1-,2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz egyoldalas emlékérem (35mm) T:2
1
31397.

1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz egyoldalas emlékérem (35mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1912. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Uszás II. 1935" gravírozással (40mm) T:1-
1
31398.

1912. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912" bronz díjérem, hátoldalán "Uszás II. 1935" gravírozással (40mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1913. "Soproni Líceumi Tornakör II. 1913 X/11" kétoldalas vert bronz díjérem T:1-
1
31399.

1913. "Soproni Líceumi Tornakör II. 1913 X/11" kétoldalas vert bronz díjérem T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjplakett (74x48mm) T:1-,2
1
31400.

~1920. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" bronz díjplakett (74x48mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2
1
31401.

~1920. "Törekvés Sportegylet Versenydíja" kétoldalas bronz díjérem füllel (38mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2
1
31402.

1920-1922. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" 3db bronz sport díjérem (egyiken kopott ezüstözés), 2db gravírozással a hátoldalán T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 8xlkf bronz, Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1964. Újpest felszabadulási Emlékverseny I." lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió
1
31403.

~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 8xlkf bronz, Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1964. Újpest felszabadulási Emlékverseny I." lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 9xlkf ezüstözött bronz, bronz és Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1963. "Ünnepi verseny II. forduló" lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió
1
31404.

~1920-1930. "DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI (Édes és dicső dolog a hazáért feláldozni az életet) / A Budapesti Középiskolai Athletikai Club Versenydíja" 9xlkf ezüstözött bronz, bronz és Al kétoldalas díjérmek (30mm-36mm) + 1963. "Ünnepi verseny II. forduló" lövész díjérem (40mm) T:2,2- patina, korrózió

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1925. "MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / 1910-1925" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2
1
31405.

1925. "MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / 1910-1925" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz