https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 242

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1943. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja" kétoldalas Zn díjérem mellszalagon, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "10.000m gyaloglás bajnok 1943" gravírozással (35mm) T:1-,2
1
31454.

1943. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja" kétoldalas Zn díjérem mellszalagon, "LUDVIG" gyártói jelzéssel, "10.000m gyaloglás bajnok 1943" gravírozással (35mm) T:1-,2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás
1
31455.

1943. "M.S.Sz. Hölgy Síbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2 kopott aranyozás

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2
1
31456.

1943. "M.S.Sz. Hölgy Műlesiklóbajnok 1943" a Magyar Sí Szövetség síléc formájú bronz jelvénye, hátlapon "BERÁN N BPEST" és "BN" gyártói jelzéssel (6x89mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1944. "Demény Károly örökös vándordíj emlékérem 1931" egyoldalas Br emlékérem hátoldalán "1944" gravírozva (60mm) T:2
1
31457.

1944. "Demény Károly örökös vándordíj emlékérem 1931" egyoldalas Br emlékérem hátoldalán "1944" gravírozva (60mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina
1
31458.

1946. "Magyar Kézilabdázók Egyesületeinek Országos Szövetsége - 1933" bronz érem ráerősítve "1945-46 Országos Magyar női Bajnokság - M. K. E. sz." gravírozású bronz plakettre. Ebben a szezonban a Csepeli MTK nyerte a nagypályán zajló bajnokságot 36 ponttal, 8 pontot verve a 2. helyen záró IX. kerületi MADISZ Dózsa, és 14 ponttal megelőzve a 3. helyen befutó Elektromos MSE csapatát. (55x79mm) T:1- patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1947. "Kehrling Béla / Magyar Tenisz Szövetség - 1907-1947" fém emlékérem, névre szóló gravírozással a hátlapon, eredeti "LUDVIG ÉREMVERŐ BPEST VIII THÉK E. U. 18 AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK BESZÁLLÍTÓJA" címkés tokban (64mm) T:1-
1
31459.

1947. "Kehrling Béla / Magyar Tenisz Szövetség - 1907-1947" fém emlékérem, névre szóló gravírozással a hátlapon, eredeti "LUDVIG ÉREMVERŐ BPEST VIII THÉK E. U. 18 AZ ÖSSZES NAGY EGYESÜLETEK ÉS SZÖVETSÉGEK BESZÁLLÍTÓJA" címkés tokban (64mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
1
31460.

1947. "1947. Hölgy Alpesi-Összetettbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2
1
31461.

1947. "1947. Hölgy lesiklóbajnok" síléc formájú bronz jelvény (5x72mm) T:1-,2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina
1
31462.

1947. "1947. május 1." váltófutást ábrázoló kétoldalas Zn sport emlékérem füllel (35mm) T:2 patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1948. fém díjplakett "50km gy. csap. 1948. II." gravírozással és zománcozott Vasas címer-rátéttel (39x70mm) T:1-
1
31463.

1948. fém díjplakett "50km gy. csap. 1948. II." gravírozással és zománcozott Vasas címer-rátéttel (39x70mm) T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon, eredeti tokokban T:1 NMK 506.
1
31464.

1949. "Magyar Népköztársasági Sportérdemérem arany fokozata" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon, eredeti tokokban T:1 NMK 506.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1950. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött bronz emlékérm. Szign.: MF (78mm) T:1-
1
31465.

1950. "Budapesti Tekéző Alszövetség" egyoldalas öntött bronz emlékérm. Szign.: MF (78mm) T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz