Nemesfém dísztárgyak, ékszerek, drágakövek

Tételek száma: 240

Ezüst (AG) szalvétagyűrű, gravírozott, sérült 20 g d: 3,5 cm
19194.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű kék kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 6,2 g
19195.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst(Ag) nyaklánc köves medállal, jelzett, h: 40 cm, bruttó: 3,8 g
19196.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) fantáziamintás nyaklánc, jelzett, h: 39,5 cm, nettó: 9,1 g
19197.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Ezüst(Ag) bordázott hurkos karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,4 g
19198.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc rózsaszín köves medállal, jelzett, h: 46 cm, bruttó: 3,3 g
19199.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) vékony, mintás kígyó karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 2,9 g
19200.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár korall díszítéssel, jelzés nélkül, d: 3 cm, bruttó: 3 g
19201.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár rózsaszín kővel, jelzett, h: 1,7 cm, bruttó: 3,7 g
19202.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst(Ag) csillagos fülbevalópár korallal, jelzett, 2,5×1,5 cm, bruttó: 4,9 g
19203.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Ezüst(Ag) fülbevalópár Pandora jelzéssel, d: 0,6 cm, nettó: 2,75 g
19204.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) fehér köves fülbevalópár, jelzett, h: 2 cm, bruttó. 3,4 g
19205.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft