Metszetek

Tételek száma: 49

10663.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wilhelm Hessloehl (1810-1843): Übergang über den Niemen (Napóleon átkelése a Nyeman folyón). Rézmetszet, papír, XIX. sz. Carlsruhe, Kunst-Verlag kiadása. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10x13 cm
10664.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Karl Girardet után, Paul Girardet metszése: Conduite héroique du Maréchal Ney dans la retraite de Russie (Combat pres de Smolensk). / Ney marsall hősiessége a francia csapatok visszavonulásakor a szmolenszki csatában (1812). Rézmetszet, papír, XIX. sz. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 10x13,5 cm
10665.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Charles-Louis Schuler (1782-1852): Napóleon. Rézmetszet, papír, XIX. sz. Carlsruhe, Kunst-Verlag kiadása. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 13x9 cm
10666.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Schlacht bei Eylau, 8 Februar 1807. (Az eylaui csata). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. Paszpartuban, üvegezett fa keretben, 7x10 cm
10667.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10668.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

William Hogarth (1697-1764) után: 10 db rézmetszet, XIX. sz. Kissé foltos lapok, 22,5x15 cm és 21x27 cm közötti méretekben
10669.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Viktória angol királynő (1819-1901). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Dekoratív, üvegezett fa keretben, 24x17,5 cm
10670.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

A Viktória-gát környéke (a Margitszigettel szemben). Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Üvegezett fa keretben, 17x27 cm
10671.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Árvízképek 1876-ból. Rotációs fametszet, papír. Dekoratív, kissé sérült, üvegezett keretben, 34x23 cm
10672.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1880 Herring's fox hunting scenes. Full cry. Róka vadászat. Színezett acélmetszet. Képméret 44x80 cm Üvegezett keretben. Large steel plate engraving in glased frame. NEM POSTÁZZUK, CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL
10673.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Ter me negabis, Matth. 26. 34. Rézmetszet, papír. Jelzés nélkül. Kartonra kasírozva. 22x14 cm. Üvegezett fakeretben.
10674.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft