Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 196
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2657157
10399
428
40000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően romániai magyar festő: Táj sétálókkal, 2002. Olaj, vászon. Hátoldalán román kiviteli pecséttel. Fakeretben. 45x56,5 cm 2526958
10400
428
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 68x83 cm. 2657707
10401
428
Jelzés nélkül, feltehetően XX: sz. eleje: Holdfényes romantikus táj. Vegyes technika, vászon. Kissé foltos. Dekoratív, sérült, üvegezett fakeretben. 55x66 cm 2523108
10402
428
11000
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben, 88x62 cm 2746987
10404
428
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, papír. Hátoldalán Korschelt Miklós felirata 1962-ből, mely szerint Klimó Istvánné ajándékozta az ev. egyháznak. Üvegezett fakeretben. 38,5x28 cm 2740765
10405
428
Jelzés nélkül, magyar festő, XX. sz. vége: Kalapos hölgy. Olaj, farost. Hátoldalán címmel feliratozott. Fakeretben. 30×28 cm 2743108
10406
428
Benczúr Gyula (1844-1920) után, Jellinek jelzéssel: Szent István (Vajk) keresztelése, 1914. Tus, papír. Paszpartuban. 73x39 cm 2695039
10407
428
28000
Jelzés nélkül, magyar festő 1940 körül (Vaszary János tanítványa?): Csendélet az ablakban. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 60,5x52 cm 2745689
10408
428
Kassák (?) Béla jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, feltekerve, 50×70 cm 2681233
10409
428
Wiegand jelzéssel: Sivatagi romok. Olaj, fémlemez kartonon, kopásnyomokkal, 12x8,5 cm 2716698
10410
428
Hermine 853 jelzéssel: Klasszikus alpesi táj. Olaj, fa. Keretben, 22x18 cm 2506413
10411
428
Rausch jelzéssel: Népsziget, Margit sziget, Kálvária, Zugliget 1961. Ceruza, papír, 15×23 cm, összesen: 4 db Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft