Porcelán Tételek száma: 267
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2661189
11249
423
Hollóházi szedermintás váza, matricás porcelán hibátlan, jelzett, m: 22cm 2582090
11250
423
Drasche, kézzel festett festett porcelán bonbonnier, kopott, jelzett, d: 11cm 2693466
11251
423
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 21,5 cm 2623410
11252
423
Aquincum csikós, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2652947
11253
423
Aquincumi porcelán akt, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2652948
11254
423
Aquincumi porcelán fésülködő akt, kézzel festett, jelzett, kis kopással, kopott, m: 22 cm 2652933
11255
423
Aquincum csikós, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2651387
11256
423
Aquincumi porcelán matyó fiú, kézzel festett, jelzett, festékkopással, m: 25 cm 2688085
11257
423
Aquincum kacsa pár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm 2688820
11258
423
Aquincum kacsa pár porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 2564531
11259
423
Aquincum porcelán váza. Sopron Matricás, jelzett, kopásokkal. m:9 cm 2689621
11260
423
Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft