Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 31

15577.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Dura Lajos: Magyar hegymászók a kaukázusban. Bp., 1988, Magyar Tájékozódási Futó Szöv.. 114 p. Kézirat gyanánt. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. Ritka!
15578.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Kmetykó János: Testnevelési vezérkönyv. A népiskolai testnevelés teljes anyaga havi feldolgozásban. Bp., 1934., Szerzői. Kiadói papírkötés, foltos, sérült borítóval, a könyvtest szétvált és elvált a borítótól.
15579.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Végh Antal: Miért beteg a magyar futball? Bp., 1981, Szerző. ALÁÍRT! Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15580.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nagy Béla: FTC napló. Bp., FTC. Megjelent 3000 példányban. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
15581.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Spiőcz József: Veszprém Sporttörténete II. rész: Veszprém sporttörténete 1918-1945. Veszprém, 2005., Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, hullámos lapokkal.
15582.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

15583.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hámori Tibor: Az "Angyal" és a többiek. Vallomások a sportról. Bp.,(1967.), Sportpropaganda. Kiadói papírkötés.
15584.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

cca 1930-1940 A Pesti Hírlap nyelvőre. Szerk.: Kosztolányi Dezső. Irredenta címlappal "Nyelvében él a nemzet!", sarka hiányos
15585.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Turistaházak - Magyar tájak. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15586.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15587.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

15588.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft