https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 52

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1909 Építész Bál táncrendje
1
12433.

1909 Építész Bál táncrendje

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
16
 
1911 M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesületének bálja táncrend
1
12434.

1911 M. Kir. Postatakarékpénztári Tisztviselők Sportegyesületének bálja táncrend

 
Eladva
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
6
 
1912 Zenta városi és tanyai h. é. keskeny vágányú vasút, 1912. Hossz-szelvény, Variáns hosszszelvények és jellemző-keresztszelvények és Helyszínrajz. Kézzel rajzolt, jegyzetelt szelvényekkel, helyszínrajzokkal. Foltos összeköthető vászon mappában, és széteső félvászon mappákban, a helyszínrajz feltehetőleg nem teljes, foltosak.
1
12435.

1912 Zenta városi és tanyai h. é. keskeny vágányú vasút, 1912. Hossz-szelvény, Variáns hosszszelvények és jellemző-keresztszelvények és Helyszínrajz. Kézzel rajzolt, jegyzetelt szelvényekkel, helyszínrajzokkal. Foltos összeköthető vászon mappában, és széteső félvászon mappákban, a helyszínrajz feltehetőleg nem teljes, foltosak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1913 Bottlik Tibor (1884-1974) erdélyi magyar festőművész, szobrász, grafikus.autgráf levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművésznek , melyben közbenjárását kéri borítkkal
1
12436.

1913 Bottlik Tibor (1884-1974) erdélyi magyar festőművész, szobrász, grafikus.autgráf levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművésznek , melyben közbenjárását kéri borítkkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
11
 
1913-1915 Bp., emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, bársony borítású kapcsos füzetben
1
12437.

1913-1915 Bp., emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal, bársony borítású kapcsos füzetben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal
1
12438.

cca 1916-1967 Régi napló, 12 kézzel beírt oldal, barna vászonborítású csatos füzetben, aranyozott lapélekkel + emlékkönyv, kézzel írt bejegyzésekkel, rajzokkal

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1920 Bp., Erdélyi Székely és Magyar Munkások Gábor Áron Szövetsége díszoklevél, sérült, sérült függőpecséttel
1
12439.

1920 Bp., Erdélyi Székely és Magyar Munkások Gábor Áron Szövetsége díszoklevél, sérült, sérült függőpecséttel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
3
 
1921 Simon János György (1894-1968) festőművész, grafikus kézzel írt levele Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának, autográf aláírásával. Másfél beírt oldal, eredeti sérült borítékban.
1
12440.

1921 Simon János György (1894-1968) festőművész, grafikus kézzel írt levele Gerő Zsófiának (1895-1966), Gerő Ödön (1863-1939) műkritikus, író lányának, autográf aláírásával. Másfél beírt oldal, eredeti sérült borítékban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1929 Friedrich Voelcker (1872-1955) sebész orvos saját kezűleg írt képeslapja Szörényi Erzsébet (1904-1987) geológusnak / Autograph letter of Friedrich Voelcker doctor, chirurg to a Hungarian scientist
1
12441.

1929 Friedrich Voelcker (1872-1955) sebész orvos saját kezűleg írt képeslapja Szörényi Erzsébet (1904-1987) geológusnak / Autograph letter of Friedrich Voelcker doctor, chirurg to a Hungarian scientist

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1930.március.24 Hende Vince (1892-1957) festőművész, a Cennini Társaság elnökének autográf gratuláló levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez. Cennini Társaság, Bp. Nemzeti Szalon fejléces papíron, Hende Vince autográf aláírásával, eredeti fejléces borítékban.
1
12442.

1930.március.24 Hende Vince (1892-1957) festőművész, a Cennini Társaság elnökének autográf gratuláló levele Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművészhez. Cennini Társaság, Bp. Nemzeti Szalon fejléces papíron, Hende Vince autográf aláírásával, eredeti fejléces borítékban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1930 Besztercei magyar diák biológia füzete a besztercei román líceumból, több színes kézi rajzzal, sűrűn beírva / cca 1930 Bistrita, biology exercise book of a Hungarian child in Romanian language, with many hand written pages and coloured drawings
1
12443.

cca 1930 Besztercei magyar diák biológia füzete a besztercei román líceumból, több színes kézi rajzzal, sűrűn beírva / cca 1930 Bistrita, biology exercise book of a Hungarian child in Romanian language, with many hand written pages and coloured drawings

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
2
 
1931 Vágó József (1877-1948) közgazdasági író, újságíró, a Pester Lloyd szerkesztője autográf házassághoz gratuláló sorai a Pester Lloyd szerkesztősége nevében Geleji Sándorné Gerő Zsófia (1895-1966) részére. Édesapja, Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, 1919-1939 között a Pester Lloyd művészeti rovat vezetője. Vágó József Pester Lloyd névjegykártyáján, autográf aláírásával, eredeti borítékban.
1
12444.

1931 Vágó József (1877-1948) közgazdasági író, újságíró, a Pester Lloyd szerkesztője autográf házassághoz gratuláló sorai a Pester Lloyd szerkesztősége nevében Geleji Sándorné Gerő Zsófia (1895-1966) részére. Édesapja, Gerő Ödön (1863-1939) újságíró, 1919-1939 között a Pester Lloyd művészeti rovat vezetője. Vágó József Pester Lloyd névjegykártyáján, autográf aláírásával, eredeti borítékban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz