https://www.darabanth.com/hu/42-Nagyaukcio/42.1/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~17252/Gonda-Bela-Az-al-dunai-Vaskapu-es-az-ottani-tobbi-zuhatag-szabalyozasa-Bp-1896-Orszaggyulesi~II3076975
3076975
19016
42
Books: Travelling, Local History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
LeÃrás:
Gonda Béla: Az al-dunai Vaskapu és az ottani többi zuhatag szabályozása. Bp., 1896, Országgyűlési ÉrtesÃtÅ‘ KÅ‘- és Könyvnyomdája. 2. kiadás. Egészvászon kötés, 1 térképpel, elÅ‘zéklap kijár, kopottas állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m