A 60 éves magyar rendőrség 1881-1941. Szerk.: Borbély Zoltán, Dr. Kapy Rezső. Bp., 1942, Halász,(Pesti Lloyd-ny.), 600 p.+27 (fekete-fehér fotók) t.+90 (hirdetések) sztl. lev. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészvászon-kötés, apró kopásnyomokkal.