Tétel

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Leírás:

Győri-Illés István: Örök játék. Tabéry Géza előszavával. Kolozsvár, 1939, Uj Transilvania,(Oradea/Nagyvárad, "Grafica"-ny.), 69+3 p.+ 8 (cinkográfia) t. Paul Gillemot egészoldalas rajzaival és könyvillusztrációival. Kiadói egyedi, aranyozott táblájú bársonykötésben, a gerincen japán zsinórfűzéssel, aranyozott pecséttel, a borítón kis kopásnyomokkal, az elülső tábla belsején címkenyomokkal, néhány kissé foltos lappal, jó állapotban. Készült 400 számozott példányban, de ez számozatlan példány. A borító iparművészeti műremek!

Megosztás:

Tétel fotót készítette : nagy_andras