Órák

Tételek száma: 45

LEGO quartz karóra, elemcsere szükséges, szép állapotban, d:30mm
11795.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Junghans art deco mechanikus férfi karóra, bőrszíjjal, kopásnyomokkal, viseltes, működik, plexi nélkül d:22mm
11796.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

11797.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

Poljot 17 köves mechanikus karóra, dátumkijelzős, működik, szíj nélkül, kissé kopott, d: 33 mm
11798.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

11799.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11800.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

3 db asztali óra, vekker, (UMF, Slava, Splendex) nem járnak, 1 db sérült utazóóra. m: 7-15,5cm
11801.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Asztali óra, mechanikus szerkezettel, nem működik, sérülésekkel, m:10 cm
11802.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Egy doboznyi óraszíj, fém, bőr, tartozékok
11803.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13

Kézi felhúzású ingás óra. Fém, műanyag burával. Működik. 15 cm
11804.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

11805.

Kikiáltási ár:
500 000 Ft
1 355,01
1 562,50

11806.

Kikiáltási ár:
300 000 Ft
813,01
937,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft