Okmányok

Tételek száma: 177

1911 Gyermekvédelmi elismerő emléklap, Raksányi Rezső (1879-1950) illusztrációjával, Khuen-Héderváry Károly (1849-1918) belügyminiszter nyomtatott aláírásával, papír, kartonra kasírozva, sérült és foltos, vetemedett, 50×69 cm
12663.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1911 Magyar Természettudományi Társulat oklevele Ilosvay Lajos (1851-1936) rektor, a Magyar Tudományos Akadémia alelnöke aláírásával. 60x40 cm Szakadásokkal
12664.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1911 Államtudományi diploma oklevél üvegezett keretben Angyal Pál és Hanuy Ferenc aláírásával. üvegezett keretben. 70x50 cm
12665.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1912 Bp., Bernauer Lajos Repceolajgyár fejléces számlája és levél, valamint elismervény
12666.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1912 Réthi Lajos nyug. kir. tanácsos fényképes félárú jegy váltására jogosító igazolvány, aranyozott egészbőr-kötésben
12667.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1913 Szeged, Stark Vilmos kőfaragó műhely, sírkő és bútormárványgyár fejléces számla
12668.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

1913 Magyar Királyi Államvasutak (MÁV) 2 db fényképes igazolványa . Aranyozott bőrkötésben, és vászonkötésben
12669.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1914 Magyar Királyi Államvasutak kedvezményes éves bérletjegy minta
12670.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1914 Eölvedi Gachal József (1889-1972) festőművésznek a Nagybányai Festőiskolába szóló látogatási igazolványa
12671.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1916 Pergamen oklevél Beöthy Zsolt (1848-1922), Petz Gedeon (1863-1943) és Szinnyei József (1857-1943) aláírásával
12672.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1916 Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület adományozó értesítő lapja
12673.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1917 Zirc, gabonaeltitkolási ügyben kelt hivatalos levél, szöveget nem érintő sérüléssel
12674.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft