https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 113

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1930-as évek tüzértiszti zubbony alezredesi rendfokozati jelzéssel, jó állapotban.
1
13886.

1930-as évek tüzértiszti zubbony alezredesi rendfokozati jelzéssel, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
EUR
,
187,50
USD
Ajánlatok száma:
19
 
1916 Pola, komikus matrózbúcsúztató oklevél, restaurált
1
13888.

1916 Pola, komikus matrózbúcsúztató oklevél, restaurált

 
Eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1898 "Kleine Generalstabreise in Oberungarn", csoportkép, nevesítve, kartonra kasírozva, 20×26 cm
1
13889.

1898 "Kleine Generalstabreise in Oberungarn", csoportkép, nevesítve, kartonra kasírozva, 20×26 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1918 Bécs, katonai engedély
1
13890.

1918 Bécs, katonai engedély

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1942 Biztos a győzelem, döntő szavak-döntő számok - a háromhatalmi egyezmény nyomán készített propagandakiadvány sok képpel, 30p
1
13891.

1942 Biztos a győzelem, döntő szavak-döntő számok - a háromhatalmi egyezmény nyomán készített propagandakiadvány sok képpel, 30p

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
19
 
cca az1950-es, 1960-as években készült katonai felvételek Sátoraljaújhelyen, Dzubay fényképész műtermében, 21 db vintage fotó és/vagy NEGATÍV + hozzáadva 1 db vintage fotót, a ,,katonai utánpótlásról", 18x24 cm és 6c9 cm között
1
13892.

cca az1950-es, 1960-as években készült katonai felvételek Sátoraljaújhelyen, Dzubay fényképész műtermében, 21 db vintage fotó és/vagy NEGATÍV + hozzáadva 1 db vintage fotót, a ,,katonai utánpótlásról", 18x24 cm és 6c9 cm között

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1935 Látványos katonai lovas gyakorlat, fotó, 24×18 cm
1
13893.

cca 1935 Látványos katonai lovas gyakorlat, fotó, 24×18 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bőr katonai térképtáska, XX. sz. második fele, kopásnyomokkal, 29x21,5 cm
1
13894.

Bőr katonai térképtáska, XX. sz. második fele, kopásnyomokkal, 29x21,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1918 Ipari munkáskatonák! Kétoldalas hirdetmény az első világháború végéről, 1918 novemberéből. Sérült, hajtott, foltos. 40,5x28 cm.
1
13895.

1918 Ipari munkáskatonák! Kétoldalas hirdetmény az első világháború végéről, 1918 novemberéből. Sérült, hajtott, foltos. 40,5x28 cm.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
cca 1916 Átkelés a San folyón. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
1
13896.

cca 1916 Átkelés a San folyón. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1916 A havasokban. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap kissé sérült és széle foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
1
13897.

cca 1916 A havasokban. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap kissé sérült és széle foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm
1
13898.

cca 1916 Menetelés egy égő orosz falun keresztül. Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képe. Lap széle kissé sérült és foltos. Üvegezett fa keretben, 20×27 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz