Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 48

16570.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Pintér Zoltán Árpád: Fabriczy Kováts Mihály. Egy magyar huszártiszt két kontinensen. / Michael Fabriczy Kováts. A Hungarian Hussar Officer on Two Continents. Bp., 2021, HM Zrínyi Nonprofit Kft.-Zrínyi Kiadó, 241 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
16571.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Freilager Vorposten-Aufstellung und Marschordnung der kaiserl. königl. Infanterie, Cavarllerie und Artillerie bis zur Stärke einer Brigade. Zusammengestellt von Franz Heyd. Prag, 1857., Lithographie der k.k. Hofbuchdruckerei von Gottlieb Haase Söhne, 71 p. Kiadói papírkötés, szakadt, hiányos borítóval, foltos lapokkal.
16572.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16573.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

16574.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16575.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16576.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

16577.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Paul Müller: Feldmarschall Fürst Windischgrätz. Revolution und Gegenvolution in Österreich. Wien-Leipzig, 1934., Wilhelm Braumüller. Német nyelven. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, szakadt, foltos borítóval.
16578.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
9

Légifényképek olvasása. Segédlet a topográfiai felmérési utasításokhoz. Bp., 1956., Állami Földmérési és Térképészeti Hivatal, 31+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
16579.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Borsi-Kálmán Béla: Ifj. Niamessny Mihály és a temesvári Levente-per (1919-1920). Bp., 2010, Helikon, 484 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
16580.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Houguel Iván-Móré Attila-Tamás Gábor-Tölgyesi Ernő: Kiképzési kézikönyv a polgári fegyveres őrségek számára. Bp., 1983., BM Könyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
16581.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft