Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 146

15012.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
7,79

Kiskundorozsma. Szerk.: Kövér Lajos, Tóth Sándor László. Szeged, 1995., Somogyi-Könyvtár. 'Dorozsma nagyközség Csongrád-megyében 1881', térkép-melléklettel, 47x42 cm. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.
15013.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

Sztriha Kálmán: Kiskundorozsma története. Kiskundorozsma, 1990, Kiskundorozsmai Takarékszövetkezet. Az 1937-es hasonmás kiadása. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói félvászon-kötés.
15014.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16,23

15015.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12,99

Magyarország helységnévtára 1941. 1. Pótfüzet. Szerk.: Magyar Királyi Központi Statisztikai Hivatal. Bp., [1941], Hornyánszky Viktor,VIII+116 p. Kiadói papírkötésben, a gerincen kis szakadással.
15016.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

Ifj. Csemegi József: Keszthely egykori ferences templomának építéstörténete. Különlenyomat a Dunántúli Szemléből. Szombathely, 1941., Vasvármegyei Múzeum, 32 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Kiadói papírkötés.
15017.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Hagymásy András: Prágai kocsmakalauz. Bp., 2008, Alinea. Kiadói papírkötés.
15018.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5,19

Karl Baedeker: Konstantinopel und das Westliche Kleinasien. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, térképekkel, kopottas állapotban.
15019.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
35

15020.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4,55

A szabadságharc zalai honvédei. 1848-1849. Szerk.: Molnár András. Zalai Gyűjtemény 33. Zalaegerszeg, 1992., Zala Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés.
15021.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
5,84

15022.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,94

German, Kinga: Sakramentsnischen und Sakramentshäuser in Siebenbürgen. Die Verehrung des Corpus Christi. Petersberg, 2014, Michael Imhof Verlag, 301 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15023.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft