Festmények és grafikák Tételek száma: 421
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2378646
10064
412
28000
Csorba Simon László (1943-): Sötét Angyal (Radnóti), illusztráció az Ember Tragédiájájoz, 2014. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal. 42x29,5 cm 2378010
10065
412
32000
Csorba Simon László (1943-): Éva portréja, Ember Tragédiája sorozat. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. 42x29,5 cm 2568152
10066
412
3800
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Szélmalom. Rézkarc, papír, jelzett, számozott: 34/100. Fa keretben. 24,5x29 cm 2564314
10067
412
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Siófoki móló. Rézkarc, papír, jelzett, 29x60 cm 2554712
10068
412
Czibor Ildikó (1969- ): Szpiron. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm 2554710
10070
412
Czibor Ildikó (1969- ): Klónpax. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm 2356515
10071
412
15000
Czinege Zsolt (1964-): Paripa. Olaj, vászon, jelzett. 60×50 cm 2307876
10072
412
19000
Czinege Zsolt (1964-): Bájos hölgy. Olaj, vászon, jelzett. 91×60,5 cm 2356513
10073
412
Czinege Zsolt (1964-): Tengerpart. Olaj, vászon, jelzett. 50×60 cm 2245673
10074
412
Czirják Sándor (?-?): Zöldellő táj. Olaj, karton, jelzett, kartonra ragasztva, 25x35 cm 2340745
10075
412
Czirják Sándor (?-?): Zöldellő táj. Olaj, karton, jelzett, kartonra ragasztva, 8x14 cm 2504093
10076
412
Czirják Sándor (?-?): Színes ég. Olaj, karton, jelzett, kartonra ragasztva, 19,5×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft