Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 337
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2567903
10604
412
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Szlányi Lajos jelzéssel: Őszi táj. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 60,5x80 cm 2567917
10605
412
Záhonyi I jelzéssel: Enteriőr. Olaj, vászon, javított. Dekoratív, fa keretben. 58x77,5 cm 2567880
10606
412
Csáki Maronyák J. jelzéssel: Táj. Vegyes technika, karton. Üvegezett fa keretben. 70x56 cm 2259279
10607
412
A Grasemann jelzéssel: Tisztás. Olaj, farost. Fa keretben. 34x48 cm. 2270164
10608
412
Dümmerth L (?) 1949 jelzéssel: Olvasó férfi. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Díszes fa keretben, 50x40 cm 2211514
10609
412
Wischán jelzéssel: Naplemente. Akvarell, papír. Kissé sérült, üvegezett fa keretben. 32,5×24 cm 1363353
10610
412
Varga jelzéssel: Üvöltő. Olaj, farost, keretben, 28×31 cm 2214563
10611
412
Littkei jelzéssel: Tájkép. Pasztell, farost, keret nélkül, 28,5x30 cm 2563660
10613
412
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. 10,5x9 cm 2511868
10614
412
Olvashatatlan jelzéssel: Place du Tertre (Montmarte, Párizs). Színezett rézkarc, papír. Üvegezett fa keretben. 8x12,5 cm 2459543
10615
412
Azonosítatlan jelzéssel: Királylány. Rézkarc, papír. Jelzett. 5x8,5 cm Paszpartuban 2377916
10618
412
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a fák között. Szén, papír. Üvegezett fa keretben. 29x42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft