Szobrok, kisplasztikák, plakettek

Tételek száma: 61

Somogyi Árpád (1926-2008): Juhász. Bronz, jelzett, m: 20 cm
11613.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Afrikai faragott ébenfa szobor, kopott, m: 31 cm
11614.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ágh Fábián Sándor (1954): Munkácsy Árpád (1901-1977) épületgépészeti díj. Bronz. márvány talapzaton, Jelzett. m: 21 cm
11615.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Párkányi Raab Péter (1967-): Gál Mátyás díj. Bronz. 2001. Jelzett .16x23 cm Fa talapzaton. Csak néhány példány készült, mert a díj egy év után megszűnt.
11616.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Kovács Tamás László. (1964): Inox III. 2009. Jelzett. m: 35 cm
11617.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Vadászkutya, ón, kopott, jelzett, m: 15cm
11618.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

11619.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ligeti Erika (1934-2004): Népviseletes pár. Réz, fali dísz, Jelzett, repedt fa kerettel d: 7 cm , 15 cm
11620.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szűzanya. aranyozott fém öntvény szobor. 26 cm
11621.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Elefántok. Faragott keményfa szobor. 24x18 cm
11622.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Faragott fa sas madár szobor 29 cm
11623.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Faragott alabástrom sas madár szobor 15 cm
11624.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft