Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 286

Boethius: A filozófia vigasztalása. Fordította: Hegyi György. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Az Ókori Irodalom Kiskönyvtára sorozat. Bp.,1979, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17539.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Apollodórosz: Mitológia. Fordította: Horváth Judit. Az utószót írta: Szepessy Tibor. Bp.,1977, Európa. Kiadói kartonált papírkötés.
17540.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Szana Tamás: A két Kisfaludy. Bp.,[1876],Aigner Lajos, 119 p. Átkötött félvászon-kötésben, volt könyvtári példány, kopott borítóval, a címlapon bejegyzésekkel, 4 kijáró lappal.
17541.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

London, Jack: A vaspata. Bp., 1924, Népszava. Kiadói papírkötés, vágatlan példány, viseltes állapotban.
17542.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Tápay-Szabó Gabriella: Magyar úri hímzés. Bp., 1941, Officina. Kiadói kartonált kötés, viseltes állapotban.
17543.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

2 db Pesti Hírlap Könyvek - G.Y. Vicent: Asszony vagy kiasszony + John G. Brandon: X. Y. Z. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17544.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17545.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

17546.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Környei János: Nemzeti kincsszekrény. Jelesb íróink gondolatgyöngyeivel. Összeválogatta: - -. Bp., 1882., Lampel Róbert, VI+321 p. Átkötött egészbőr-kötés, kopott borítóval, megerősített kötéssel és táblákkal, javított, pótolt címlappal, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban.
17547.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

17548.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17549.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Tüskér Tibor: A déli part. Somogyi Almanach 10. Kaposvár, 1968., Somogy m. Nyomdaipari Vállalat, 50+2 p. Az egészoldalas illusztrációk Varga Hajdu István munkái. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 2000 példányban.  A szerző, Tüskés Tibor (1930-2009) író által Varga Hajdu István (1920-1981) grafikus, festő, a könyv illusztrátora részére dedikált példány.
17550.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft