https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 109

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
DN Br labdarúgó díjérem irredenta motívummal, gravírozva "Schmidt U.R.A.K." "A HÉT HŐSÉNEK - A HÉTFŐI NAPLÓ" (45x45mm) T:2
1
30928.

DN Br labdarúgó díjérem irredenta motívummal, gravírozva "Schmidt U.R.A.K." "A HÉT HŐSÉNEK - A HÉTFŐI NAPLÓ" (45x45mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
DN "Lövészet" Br sportplakett (42x61mm) fehér márványlapon (61x85x10mm) T:2- korrózió
1
30929.

DN "Lövészet" Br sportplakett (42x61mm) fehér márványlapon (61x85x10mm) T:2- korrózió

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
DN Nagyméretű öntött Br sportérem (142mm) nyolcszögletű márványtalapzaton (170x170x21mm) T:2
1
30930.

DN Nagyméretű öntött Br sportérem (142mm) nyolcszögletű márványtalapzaton (170x170x21mm) T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" aranyozott Br emlékérem, műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)
1
30931.

DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" aranyozott Br emlékérem, műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ausztria 1920. "CFGE Belső Verseny" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (45mm) T:2 Austria 1920. "Interne Wettkämpfe CFGE" two-sided, silvered Br medal (45mm) C:XF
1
30932.

Ausztria 1920. "CFGE Belső Verseny" kétoldalas, ezüstözött Br díjérem (45mm) T:2 Austria 1920. "Interne Wettkämpfe CFGE" two-sided, silvered Br medal (45mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ausztria 1923. "Osztrák Automobil Club / Osztrák-magyar minősítő verseny 1923" Br díjérem. Szign.: Peter Breithut (85mm) T:2 fo. ph. Austria 1923. "OEST(erreich) AVTOMOBIL CLVB / OESTERR(eicher) UNGAR(ische) WERTUNGSFAHRT 1923" Br medal. Sign: Peter Breithut (85mm) C:XF spotted, edge error
1
30933.

Ausztria 1923. "Osztrák Automobil Club / Osztrák-magyar minősítő verseny 1923" Br díjérem. Szign.: Peter Breithut (85mm) T:2 fo. ph. Austria 1923. "OEST(erreich) AVTOMOBIL CLVB / OESTERR(eicher) UNGAR(ische) WERTUNGSFAHRT 1923" Br medal. Sign: Peter Breithut (85mm) C:XF spotted, edge error

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,23
EUR
,
40,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csehszlovákia 1928-1938. "Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség" egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett (1892g/155x245mm) T:2- karc, patina / Czechoslovakia ~1920-1930. "Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség (Hungarian Gym Association in Czechoslovakia)" one-sided cast Br sports plaque (1892g/155x245mm) C:VF scratch, patina
1
30934.

Csehszlovákia 1928-1938. "Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség" egyoldalas, öntött Br sport emlékplakett (1892g/155x245mm) T:2- karc, patina / Czechoslovakia ~1920-1930. "Csehszlovákiai Magyar Testnevelő Szövetség (Hungarian Gym Association in Czechoslovakia)" one-sided cast Br sports plaque (1892g/155x245mm) C:VF scratch, patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn
1
30935.

Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyelország 1984. "XXX. Janusza Kusocinski emlékverseny 1984" zománcbetétes Br plakett (50x68mm) T:1- Poland 1984. "XXX. Memorial Janusza Kusocinskiego 1984" Br plaque with enamel inlay (50x68mm) C:AU
1
30937.

Lengyelország 1984. "XXX. Janusza Kusocinski emlékverseny 1984" zománcbetétes Br plakett (50x68mm) T:1- Poland 1984. "XXX. Memorial Janusza Kusocinskiego 1984" Br plaque with enamel inlay (50x68mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3xklf Br sport díjéremtétel, közte "Füsti Ötvös" és "Füsti Szeged" gyártói jelzéssel T:1-
1
30942.

3xklf Br sport díjéremtétel, közte "Füsti Ötvös" és "Füsti Szeged" gyártói jelzéssel T:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
3xklf Br sport díjérem, közte "Füsti Ötvös" gyártói jelzéssel T:1-
1
30943.

3xklf Br sport díjérem, közte "Füsti Ötvös" gyártói jelzéssel T:1-

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
9xklf sportérem tétel, közte 1984. "Budapest Bajnokság 1983-84" kétoldalas, aranyozott fém díjérem (a III. Kerületi TTVE bajnokcsapatának) (30mm) + 1938. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája" pajzs alakú, ezüstözött Br díjérem (34x47mm) + 1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" kétoldalas Br kézilabda sport emlékérem, hátlapon gravírozott "1947" dátummal (40mm) T:vegyes
1
30944.

9xklf sportérem tétel, közte 1984. "Budapest Bajnokság 1983-84" kétoldalas, aranyozott fém díjérem (a III. Kerületi TTVE bajnokcsapatának) (30mm) + 1938. "Magyar Királyi Államvasutak Sportegyesületeinek Ligája" pajzs alakú, ezüstözött Br díjérem (34x47mm) + 1947. "MÁVAG - Az Acélhang Vándordíj Küzdelmeiért" kétoldalas Br kézilabda sport emlékérem, hátlapon gravírozott "1947" dátummal (40mm) T:vegyes

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
2
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz