Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 237

Ezüst(Ag) kereszt színes kövekkel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 3,3 g
19216.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst(Ag) szabja formájú medál, jelzett, h: 6 cm, nettó: 9,7 g
19217.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) Szent György medál, jelzett, 3,5×2,5 cm, nettó: 5,2 g
19218.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) medál kék kővel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 7,8 g
19219.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) táncos miniatűr, jelzett, m: 10 cm, nettó: 32 g
19220.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag.) hajkefe, ruhakefe, jelzett, jó állapotban, h:24 cm, bruttó:105 g
19221.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag): Dísztőr, jelzett, nettó: 10 g, h: 20 cm
19222.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

19223.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

19224.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

Ezüst (Ag) fejű sétapálca. Gravírozott, virágokkal díszített. Jelzett. 90 cm
19225.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
9

Ezüst(Ag) hólyagos tálca, jelzett, 35,5×18 cm, nettó: 340 g
19226.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,98
118,75

6 db Ezüst (Ag) talpas kupica, jelzett, 1867-1937 közötti magyar fémjellel, kisebb kopásnyomokkal, m: 11 cm, 237 g
19227.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft