Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2507026
19156
406
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,71 g 2507033
19157
406
Jewellery
Ezüst(Ag) állítható gyűrű, zafírral, jelzett, bruttó: 2 g 2507049
19158
406
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 20,45 g 2508614
19159
406
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,4 g 2508710
19160
406
Jewellery
Ezüst(Ag) kulcstartó lánccal, jelzett, 6,5×2,2 cm, nettó: 6,3 g 2508706
19161
406
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott masnis bross, jelzett, 3,5×1,7 cm, bruttó: 3,8 g 2508695
19162
406
Jewellery
Ezüst(Ag) kék köves, meandermintás fülbevalópár, jelzett, 2×0,8 cm, bruttó: 2,2 g 2508714
19163
406
Jewellery
Ezüst(Ag) bordó köves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 2,4 g 2508732
19164
406
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, fonott díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,8 g 2508737
19165
406
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört delfines gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 2,6 g 2508701
19166
406
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 4,1 g 2508704
19167
406
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,9 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft