Órák Tételek száma: 56
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1758967
11576
405
Watches
Langendorf fém tokos, másodpercmutatós zsebóra, nem működik, számlapján apró hajszál repedéssel, 2497960
11577
405
3800
Watches
Gyöngyházberakásos rózsaszín karreif, d: 6 cm, gumis karlánc. 2504103
11578
405
30000
Watches
Longines niellós, aranyozott ezüst női alakokkal és tigrissel díszített dupla ezüst fedeles zsebóra. Sérült számlap, szép állapot, jelzett szerkezet és tok (egyező sorszám 2727606) nem jár. d: 50 mm 2499169
11579
405
Watches
Daniel Klein quartz, bőrszíjas karóra, működik. d: 40mm 2497954
11580
405
Watches
DmQ női quartz karóra, működik. Üveg gumis szíjas. 2497957
11581
405
Watches
Gyöngyházberakásos ezüstözött mexikói fülbevaló. 2450990
11582
405
24000
Watches
/Zenith Mih. L. Petkovich Beograd fém tokos vasutas zsebóra. Jelzett számlap, tok, szerkezet, szerkezetszám 1794587. Működő, szép állapotban, üveg lejár. d: 55 mm 2433868
11583
405
Watches
LCD-s ébresztőóra, rádió vezérelt automatikus idő. 2502909
11584
405
Watches
Original Műhlheim vekker. Működőképes 14 cm 2502966
11585
405
22000
Watches
2 db magyar ékszerész reklám óra az 1930-as évekből: Grünbaum Samu Pestszentlőrinc Üllői út 139. Jung József Kispest Üllői út 131. Junghans, nem működnek. 2480289
11586
405
Watches
Weimar fali óra, elem nélkül, d: 30 cm 2421898
11587
405
60000
Watches
Antik, negyedütős, inga járatos oszlopos asztali óra. XIX. sz. második fele. Intarziás fa test, vésett réz számlap, felhúzó kulccsal. Óra járat működik, az ütő rész nem. Kisebb sérülésekkel. cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft