Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2478152
11494
405
34000
Antique
A Leica Leitz trinovid 10x40 látcső eredeti, jelzett, bőr tokkal Jó állapotban. / Pair of Leitz Trinovid 10x40 binoculars with original leather case 2477919
11495
405
60000
Antique
Pleisztocén korú Mammuthus primigenius fog. A fog eleje és vége ép, a két oldala és a rágófelszín a bányaművelés során sérült. cca. 3 millió éves. m: 19x9x12cm. Tömege kb: 2530 g A fog felülete PVB-vel (Movital) van konzerválva. 2362804
11496
405
Antique
Vadász peremező. fa, vas, réz. XIX. sz. vége. / Hunter bullett-shell maker machine 21x14 cm 2470577
11497
405
Antique
Dekoratív, nagyméretű, ezüstözött, sültes tálca, jelzett, Berndorf, h: 63,5cm 2458411
11498
405
Antique
Antik ón fedeles kiöntő, kopott, jelzett m: 33 cm 2500418
11499
405
Antique
Wolff & Söhne in Wien, bécsi prés, fa és vas. m: 47 cm, kopott, korának megfelelő állapotban. 2498636
11500
405
3200
Antique
Muharos Lajos (1941- ): Dísz serleg. Réz, fém, jelzés nélkül, kopásokkal, kis horpadásokkal, m: 19 cm 2498776
11501
405
Antique
Szecessziós írószekreter formájú kalamáris, fa, réz veretekkel, apró sérülésekkel. 20x13x24cm 2503455
11502
405
Antique
Asztali dísz, bronz akt márvány talpon, javításra szorul. m: 26 cm, d: 33 cm 2504170
11503
405
30000
Antique
Ismeretlen család címere, ólomüveg. 65x66cm, Címer: Vágott pajzs (kék, bordó) benne aranyrögökön álló, jobbra néző egyszarvú (uni cornis). Balján féhold, jobbján 6 ágú arany csillag. Sisakdísz: páncélos sisak, rajta arany korona, felette páncélos kar, fejet átszúrt karddal. 2504054
11504
405
Antique
9 db gyalu. cca. 25 cm. Korának megfelelő állapotban. A XIX században bútorgyártáshoz készült gyaluk, a kor technikai adottságaihoz igazodva, különféle profilú, magas minőségben elkészített anyagokból készültek, melyek a mai bútor restaurálás elengedhetetlen kellékei. Ez a bútorasztalos szerszám gyűjtemény, egy igazi kuriózum, amely dísze lehet egy múzeumnak és lakásnak is egyaránt, vagy új dolgos kezekre is találhat. 2503967
11505
405
Antique
Ikon tanulmány, arkangyal, tempera fa. Kopott d: 48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft