Porcelán Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2402646
11298
402
900
Hollóházi porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, apró mázhibákkal. m: 21 cm 2474422
11299
402
Hollóházi porcelán madarak. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm 2469350
11300
402
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm 2471778
11301
402
Hollóházi mii mókusok 2 db + hal. Kézzel festettek, jelzettek, kis hibákkal. m: 7 cm 2476036
11302
402
38000
Hollóházi Erika porcelán étkészlet. 6 személyes, két tányéron lepattanások, hiányos + hozzá mokkás kiöntő + egyéb néhány kisebb hibákkal 2469363
11303
402
Hollóházi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 2471646
11304
402
Hollóházi matyó népviseletes férfi. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 30 cm 2471652
11305
402
Hollóházi porcelán madárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 13,5 cm 2471651
11306
402
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 30,5 cm 2471649
11307
402
Hollóházi matyó menyecske. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm 2471647
11308
402
Hollóházi hímző asszonyt ábrázoló kézzel festett porcelán figura, apró kopásokkal. m:24 cm 2467372
11309
402
Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft