Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 42

Marjay Frigyes: Szegedtől Uzsokig...1919-1939. Bp, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. 203 p.+XXXII t.(Fekete-fehér fotók.) Papírkötésben. Szakadozott borítóval, meglazult kötéssel, több helyen javítással.
16585.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Alexander Bernát: A háború után. Bp., Lampel R. Papírkötés, vágatlan példány, kopottas állapotban.
16586.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A magyarországi felszabadító hadműveletek 1944-1945. Szemelvények a Nagy Honvédő Háború története 1941-1945 című műből. Bp., 1964, Zrínyi. Kiadói félvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16587.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
16588.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16589.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Bernhard Kellermann: Háború az Argonneokban. Bp., 1916, Athenaeum. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borító az elülső kötéstáblára ragasztva, a hátsó kötéstáblán és az utolsó lapokon ázásnyomokkal.
16590.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tisztek kézikönyve. Segédkönyv a hivatásos és tartalékos tisztek, valamint tisztjelöltek számára. Bp., 1972., Zrínyi. Harmadik, javított kiadás. Kiadói nylon-kötés.
16591.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Honvédelmi miniszterek 1848-1994. Írták: Ács Tibor, Balogh Gyula, Bencze László, Hegedűs Zoltán, Liptai Ervin, Móricz Lajos, Szakály Sándor. Bp., 1994, Zrinyi. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
16592.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Nauticus. Handbuch der Seemacht und Seegeltung. 20. Jahrgang. Hrsg. von Fregattenkapitän a. D. Scheibe. Berlin, 1936., Mittler & Sohn. Német nyelven. Fekete-fehér képtáblákkal, kihajtható térképpel.
16593.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
29

Heiszler Miklós: Az osztrák katonai vezetés és az Osztrák-Magyar Monarchia külpolitikája 1867-1882 között. Értekezések a történeti tudományok köréből 105. Bp, 1984, Akadémiai Kiadó. Kopott papírkötésben.
16594.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Magyarország hadtörténete I-II. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1984-1985, Zrínyi. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel, összesen 432 oldal melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az egyik borítón kisebb sérüléssel.
16595.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Barcy Zoltán, Somogyi Győző: A szabadságharc hadserege. 1848/49 katonai szervezete egyenruhái és fegyverzete. Bp., 1986, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
16596.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft