Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 170

Ezüst (Ag) lánc borostyán medállal, jelzés nélkül, h: 60 cm, nettó: 8,3 g
19012.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst (Ag), négy részes bányász gyűrű.5,74 g m:61
19013.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst karkötő, karlánc, lánc. Össz nettó. Jelzettek. 6,11 g
19014.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst (Ag), lánc, szív alakú fényképtartó medállal. Jelzett. 46 cm, 11,34 g
19015.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25
10

Ezüst (Ag) fülbevaló pár 2,12 g
19016.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

8K arany (Au) szív alakú fényképtartós medál, jelzett, kopásnyomokkal, bruttó: 3,4 g
19017.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

14K arany (Au) kereszt alakú medál kövekkel, jelzés nélkül, bruttó: 2,34 g, díszdobozban
19018.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

14K arany (Au) karkötő kereszt medállal, jelzett, apró elszíneződéssel, kopásnyomokkal, h: 17,5 cm, nettó: 2,3 g
19019.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Ezüst (Ag) férfi pecsétgyűrű, jelzett, apró kopásnyomokkal, 5,6 g, m: 60
19020.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Ezüst (Ag) szipka, csigaszerű vonalmintával díszített, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 6 g, h: 6 cm
19021.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst (Ag) férfi karikagyűrű, jelzett, apró kopásnyomokkal, 8,2 g, m: 68
19022.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
13,13

Sterlig ezüst (Ag) függő, jelzett, 7 cm, 16,82 g
19023.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
22

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft