Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 170

6 db ezüsz (Ag) kiskanál, jelzett, apró kopásnyomokkal, díszdobozban, h: 11 cm
19156.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Ezüst(Ag) virágos karkötő, rózsaszín strasszokkal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 6,9 g
19157.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

19158.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
218,75

19159.

Kikiáltási ár:
550 000 Ft
1 490,51
1 718,75

19160.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Arany (Au) 14K karkötő, jelzett, h: 22 cm, nettó: 15,30 gr.
19161.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

Arany (Au) 14K Doxa automata férfi óra 21 köves szerkezettel, naptár funkcióval, működő, jó állapotban, számlapon oxidációval, jelzett. 34 mm, bruttó: 30,32 g
19162.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

L.U.C. (Chopard) svájci zsebóra, jelzett 14K arany (Au) tokkal, a tokon helyenként kisebb karcolásokkal. Működő, jó állapotú, jelzett szerkezettel, másodpercmutatóval. Törött üveggel. Bruttó: 89 g, d: 50 mm
19163.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

18K arany lánc gondolás medállal és gyűrű. Jelzettek 18,26g
19164.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
433,60
500,00

Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 6 db villa és 6 db kés. Nettó 412 g + az ezüst nyelű kések Jelzett, mesterjegyes
19165.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

19166.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

19167.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
542,01
625,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft