Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 38

Dr. Göldi A. Emil: A rovarok szerepe a betegségek előidézésben és terjesztésében. Bp., 1925, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. 286 fekete-fehér szövegközti képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval.
17181.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Vegyes nevelés-oktatás témájú könyvtétel, 4 db. Pedagógus továbbképzés. Természetrajz. Az általános iskolai általános és oktatókáderképzés tananyaga. Kézirat. Bp, 1953, Tankönyvkiadó. Papírkötésben, egy helyen behajtás nyoma van az első borítón. Megjelent 1200 példányban. + Vermes Miklós: Vegytani kísérletek. Új nevelés könyvtára. Bp, 1948, Egyetemi Nyomda. Foltos, szakadozott, megviselt papírkötésben, helyenként foltos lapokkal. + Móczár László- Haraszty Árpád- Nagy Jenő: Biológiai szertárak felszerelése. Új nevelés könyvtára. Bp, 1949, Egyetemi Könyvkiadó. Kissé kopott papírkötésben, foltos állapotban. + Komárom megyei népnevelő zsebkönyv. Hn., 1955, a MDP Komárommegyei Bizottsága. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban. Megjelent 4000 példányban.
17182.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17183.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

17184.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Jahresbericht der Kgl. Ung. Geologischen Anstalt für 1902. Uebertragung aus dem ungarischen Original. Bp., 1904, k.n. (Franklin-nyomda). 252p. Korabeli félvászon kötésben, intézményi bélyegzőkkel, hátsó szennylapon Molnár Mihály könyvkötő szárazpecsétjével.
17185.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vertse Albert: Erdő-mező madarai. Ifj. Tildy Zoltán fekete-fehér fotóival. Bp.,1956,Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel, az elülső szennylap kissé foltos.
17186.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Fekete Miklós: Újszülöttgyógyászat. Bp., 1992, Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
17187.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Cseri Rezső: A természet múzeumai. Bp., 1989, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
17188.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Raff György: Természet históriája gyermekek számára. Pest, 1846, Emich Gusztáv. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17189.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17190.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

17191.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

17192.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft