Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 167

Aranyozott ezüst (Ag) elefántos karkötő, jelzett, h: 15 cm, nettó: 6 g
19024.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ezüst (Ag) zománcfestett virágos bross, jelzett, 3,5x2 cm, nettó: 3,7 g
19025.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Ezüst (Ag) ovális dobozka, fedelén MA monogrammal, jelzett, kis kopással, nettó: 16,4 g
19026.

Kikiáltási ár:
9 500 Ft
25,75
29,69

Ezüst (Ag) villa készlet 4 db  Jelzett. 170 g
19027.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
23

Ezüst(Ag) nyaklánc, köves szív függővel, jelzett, h: 37 cm, bruttó: 3,15 g
19028.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) nyaklánc, teniszütő medállal, jelzett, h: 48 cm, nettó: 7,81 g
19029.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) anker láncos, átbújtatós karkötő, köves függővel, jelzett, h: 19,5 cm, bruttó: 12,4 g
19030.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst(Ag) köves, glídes karkötő, biztonsági kapoccsal, jelzett, h: 19 cm, bruttó: 8,4 g
19031.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) masnis, köves anker karkötő, jelzett, állítható h: 16,9-19 cm, bruttó: 2,1 g
19032.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) anker lánc, köves csillag függővel, jelzett, állítható h: 40,5-45 cm, bruttó: 2,6 g
19033.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Ezüst(Ag) anker karkötő, kerek köztes díszekkel, jelzett, h: 19 cm, nettó: 3,4 g
19034.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) bokalánc, köves harang függővel, egy kőhiánnyal, jelzett, állítható h: 2,5-25 cm, bruttó: 3,4 g
19035.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft