Nyomtatványok

Tételek száma: 280

cca 1910 Bp. IV., Chumra S. Első Magyar Villanyerőre Berendezett Lát-, Műszerészeti és Tanszer Szakintézet tanszer osztályának árjegyzéke, sérült
13440.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

cca 1910 Dr. Szegő Kálmán Szanatóriuma és Vízgyógyintézete Abbáziában, tájékoztató prospektus, 16p
13441.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1911 Az időjárás. Meteorológiai és csillagászati folyóirat. XV. évf. 1-12. sz., 1911. teljes évfolyam. Szerk. és kiadja: Héjas Endre. Bp., 1911, Pesti Könyvnyomda Rt., 8+384 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
13442.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1912 Emléklap a Budapesti Kereskedelmi Akadémián végzett diákok jövőbeli osztálytalálkozójáról, hajtogatva, szakadásokkal
13443.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1912 Művészház Kultúra irodalmi, művészeti, kritikai képes folyóirat 3 különböző lapszáma. III. félév 4-6. szám.
13444.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1912 Művészet című folyóirat 10 db száma
13445.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Vidal F.: A gyermek ápolásáról, táplálásáról és neveléséről. Orvosi tanácsok fiatal anyák részére. Füzet papírkötésben. Vevey, Nestlé Henri-féle társaság, 1914.
13446.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

~1915 Leventék levelezőlapja, használatlan
13447.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13448.

Kikiáltási ár:
800 Ft

~1916 Érdekes Újság különböző számai egybekötve, több oldal szakadt, gyűrött
13449.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1918 Zsebnaptár. Bp., Szénásy Béla-ny., kissé kopott borítóval, az elülső borító ceruzás bejegyzéssel.
13450.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1920-35 össz. 73 db gyűjtői kártya különböző városok látképével, nevezetességeivel a történelmi Magyarország területéről, sok felvidéki és erdélyi helyszínnel (Lőcse, Kassa, Eperjes, Kolozsvár, Nagyszeben, Brassó stb.). 2 db foltos, 5,5x9 cm
13451.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft